Auktionshuset Metropol AB

 Catalogue den 10 juni 2024 18:00
Tillbaka  Skriv ut   Med bilder

1627 4003  Färglitografi Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad, numrerad 230/250, daterad -82. Färglitografi, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x51 cm

Now: 250 kr (Sista budtid är den 10 juni 2024 20:51)